Stilime tė veēanta flokėsh.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Stilime tė veēanta flokėsh.

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Jul 04, 2009 10:07 pm

Nė kėtė temė do tė gjeni modele tė ndryshme stilimesh, pėr t'u frymėzuar pse jo, nė modele pėr flokėt tuaja, pėr raste tė veēanta!!


_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "

LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve: 320
Location: Nė shpirtin e F.....
Registration date: 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Stilime tė veēanta flokėsh.

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Jul 04, 2009 10:17 pm
_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "

LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve: 320
Location: Nė shpirtin e F.....
Registration date: 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Stilime tė veēanta flokėsh.

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Jul 04, 2009 10:26 pm


_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "

LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve: 320
Location: Nė shpirtin e F.....
Registration date: 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Stilime tė veēanta flokėsh.

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Jul 04, 2009 10:32 pm

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "

LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve: 320
Location: Nė shpirtin e F.....
Registration date: 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi