Sugjerime

Shko poshtė

Sugjerime

Mesazh  ReD prej Sun Dec 16, 2007 1:47 am

Sugjerimet tuaja per ne jane te nevojshme, andaj po hapi enkas kete teme ketu sepse mendoj se eshte forma me e mire qe sugjerimet eventuale ti lexojme shpejte dhe t'ju japim pergjigjjen me kohe.
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi