Cili qytet shqiptar i ka djemėt mė tė bukur?

Shko poshtė

Cili qytet shqiptar i ka djemėt mė tė bukur?

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 0

Cili qytet shqiptar i ka djemėt mė tė bukur?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Aug 16, 2009 12:13 pm

Ju pėrshėndes tė gjithėve!!

Duke lexuar kėtė rubrik edhe mė ra nė sy, qė nuk e kemi kėtė temė!!
Andaj edhe pse mos tė hapim njė temė tė tillė, dhe tė shohim se cili ėshtė opinoni i juaj Smile

Pra, cili qytet shqiptar i ka djemėt mė tė bukur Question Question

Nė listėn mė poshte unė do ceku vetėm qytetet e mėdhaja, kurse ju nė pėrgjigjet e juaja mund tė cekni edhe vendet e tjera.

Ju faleminderit pėr mirėkuptim!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi