Me Fat Kurban Bajrami

Shko poshtė

Me Fat Kurban Bajrami

Mesazh  RoLa prej Thu Nov 26, 2009 8:30 pm

Ēdo vepėr vlerėsohet jeta duhet te jetohet, gjėja e shtrenjėt duhet tė ēėmohet dhe kjo ditė e bukur duhet tė festohet ....
Tė gjithė shqipėtarėve kudo qė janė,...Urime Festa e Kurban Bajramit!!

Ju pėrshėndes tė gjithėve.

RoLa
avatar
RoLa

Numri i postimeve : 1
Location : Nė zemrėn e nėnės Kosovė :)
Registration date : 26/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniafm.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi