Shpresa nė jetėn e njeriut!!

Shko poshtė

Shpresa nė jetėn e njeriut!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Dec 15, 2007 11:03 pm

Shpresa lind nė kėrkimin e saj dhe humb vetėm nė botėn e tė humburėve!!

Ėshtė shpresa njė fuqi lėvizėse qė na jep njė vizionė pėr tė ardhmen apo ėshtė vetėm njė iluzion?

Me nderime pėr tė gjithė ju!!
LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpresa nė jetėn e njeriut!!

Mesazh  e vogla prej Mon Apr 05, 2010 11:13 am

vizion per te ardhmen. bom

e vogla

Numri i postimeve : 7
Age : 26
Location : shqiperi
Registration date : 30/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Reply!!

Mesazh  Alina008 prej Wed Nov 03, 2010 10:19 am

Yes, you are right. vizion per te ardhmen. Shpresa nė jetėn e njeriut!!

Alina008

Numri i postimeve : 2
Registration date : 03/11/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpresa nė jetėn e njeriut!!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi