si mendoni ta kaloni sot diten

Shko poshtė

si mendoni ta kaloni sot diten

Mesazh  e vogla prej Tue Mar 30, 2010 2:11 pm

I love you

e vogla

Numri i postimeve : 7
Age : 26
Location : shqiperi
Registration date : 30/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si mendoni ta kaloni sot diten

Mesazh  kushtrim prej Sun Apr 04, 2010 12:51 am

si dje :p

kushtrim

Numri i postimeve : 5
Registration date : 29/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si mendoni ta kaloni sot diten

Mesazh  e vogla prej Mon Apr 05, 2010 11:00 am

si ishte dita juaj dje?

e vogla

Numri i postimeve : 7
Age : 26
Location : shqiperi
Registration date : 30/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si mendoni ta kaloni sot diten

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 6:51 pm

kaloj edhe kjo dite,me te mirat dhe huqet e veta
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si mendoni ta kaloni sot diten

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi