shkruaj nje ese me temen dhe shiu vazhdonte te binte?

Shko poshtė

shkruaj nje ese me temen dhe shiu vazhdonte te binte?

Mesazh  e vogla prej Mon Apr 05, 2010 10:58 am

at dit un ndihesha shum mir isha me ty dhe ishim me nje ombrell at dit ti me puthe ishte puthja ime e par e dije? jo ti nuk e dije ti me voon ike un prap po shikooj shiun qaj bashk me te po per kend qajm? un per ty po qielli? nuk e di po shiu prap vazhdonte te binte Sad .

e vogla

Numri i postimeve : 7
Age : 26
Location : shqiperi
Registration date : 30/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi