Urime Festa e Bajramit

Shko poshtė

Urime Festa e Bajramit

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Sep 08, 2010 11:29 pm

Tė gjithė juve,....Urime Festa e Bajramit.

Si pėrherė, me shumė respekt dhe tani edhe me shumė mallėngjim ju pėrshėndes tė gjithėve.

Lilly._________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi