Siq kenI vene re kohet efudit Serveri ALBASERVERS.NET NUK ..

Shko poshtė

Siq kenI vene re kohet efudit Serveri ALBASERVERS.NET NUK ..

Mesazh  JiMiGj prej Mon Sep 20, 2010 1:21 am

Pershndetje shoqeria e vjeter e albaservers.net dhe albawebchat.com e shume e sume.

Si nje anetare vjeter i albaservers.net dhe albawebchat.com desha te ju njoftoi se per disa arsye ky server nuk po punone. Do deshiroj te ju njoftoje juve qe na njofin dhe ju njohim se po punojme qe te leshojme nje website / server te ri qe ne te gjithe shoqeria e vjeter dhe e re te bashkohemi qe te ndrrojme disa fjale.


N.q.s disa nga ju i kemi humbur te na falni, por mos harroni se ju duam. dhe sju harrojme, megjithese jeta vazhdone ne sju harrojme,

E kuptojme se disa nga ne duhet te levizim duhet te harrojme chatin e shume e sende te tjera, por edhe disa nga ne akoma se kemi vendosur qe edhe ne te largohemi, ne kuptojme keto gjera


Ju urojme te gjitheve atyre qe shikojne jeten perpara gjithe te mirat, dhe te keni fat e lumturi ne jete.

keshtu qe ne qoftese ju shoqeria e vjeter ose dhe e reja deshironi qe te nderroni disa fjale me neve atehere ju lutem lexoni ketu per info te reja qe ne do te ju njoftojme juve me chatin e ri..

TE KALONI SA ME MIRE DHE MOS TE HARROJME NJERI TJETRIN EDHE PSE KEMI FOLUR NE CHATE

GJITHE TE MIRAT SHOQERIA E VJETER , PO ASHTU DHE E REJA..

JiMiGj.

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E re* ne lidhje me kete teme lexoni.

Mesazh  JiMiGj prej Tue Sep 21, 2010 6:19 pm

ju lutem keni parasysh se ne tani do te perdorim kete website

http://www.njoftohu.net ose irc.njoftohu.net

kjo vlene per ata qe kane qene perdorues te website www.albawebchat.com ose te www.albaservers.net

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Siq kenI vene re kohet efudit Serveri ALBASERVERS.NET NUK ..

Mesazh  JiMiGj prej Mon Nov 01, 2010 1:09 am

Pershendejte Shoqeria e vjeter ose edhe e re.

po ju shkruaj ne lidhje me temen e mesiperme. kemi mundesuar qe te ju afrojme mundesine qe ne te gjithe shoket e shoqet e vjetera po ashtu edhe ju qe doni te beheni shoke / shoqe me neve atehere ju ofrojme mundesine qe te chatoni ne chatin tone.

ne kemi mundesuar qe te lidhemi me chatin tone me kete link

http://www.albaserver.eu/visaret/

keshtu qe juve qe na keni munguar ju mirepresim Smile


JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Siq kenI vene re kohet efudit Serveri ALBASERVERS.NET NUK ..

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi