Katėr tė vrarė nė Loerrach tė Gjermanisė me 20.09.2010..

Shko poshtė

Katėr tė vrarė nė Loerrach tė Gjermanisė me 20.09.2010..

Mesazh  Erjona prej Tue Sep 21, 2010 9:40 am

Si pasojė e tė shtėnave me armė zjarri nė njė spital nė qytetin Loerrach tė landit Baden Wurtemberg dhe njė shpėrthimi qė ka ndodhur mė parė nė njė banesė, kanė vdekur katėr persona dhe janė plagosur disa tė tjerė. Hetuesia niset nga mundėsia qė kėto vdekje i ka shkaktuar njė grua nė gjendje amoku pėr shkak tė mosmarrėveshjeve bashkėshortore.

Pas shpėrthimit nė njė banesė, ku janė gjetur dy trupa tė pajetė, sipas tė gjitha gjasave, burri i saj dhe fėmija i pėrbashkėt, gruaja ka shkuar nė spitalin e afėrt ku me armė zjarri ka qėlluar pėrreth dhe ka vrarė njė punėtor tė spitalit, ndėrsa ka plagosur disa tė tjerė.

Prokurori i qytetit Dieter Inhofer tha se se nė spital ka pasur tė shtėna tė shumta me armė zjarri dhe rreziku pėr tė pranishmit ishte shumė i madh.

Pas ardhjes sė policisė, gruaja e armatosur ka qėlluar edhe nė drejtim tė tyre dhe ka plagosur njė nėpunės.

Gjatė shkėmbimit tė zjarrit edhe ajo ka gjetur vdekjen.

avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi