Urime festat

Shko poshtė

Urime festat

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Dec 22, 2010 5:28 pm

Njerėz tė dashur, nėse e lexoni kėtė mesazh?....
Urimet mė tė sinqerta pėr tė gjithė ju, kudo qė jeni?...

Gėzuar Krishtėlindjet atyre qė i festojnė!!

Gjithashtu,... Urime Viti i Ri!!

Pėr tė gjithė ata qe jetojnė larg ardheut, pasi qė janė festa familjare, uroj qė tė jeni tė gjithė pranė gjirit tė ngrohėt familjar apo tė paktėn nė ambiente tė ngjashme me miqėsi apo shoqėri!!
Uroj qė ky vit, tė jetė viti mė i bukur i jetės sė juaj!!.... Qoftė viti i bashkimit tuaj me njerėzit e dashur qė gjinden larg prekjes dhe syrit, por natyrisht jo larg zemrės sė juaj!!

Qoftė viti ku vėshtėrsit, hidhėrimet dhe vuajtjet e viteve tė kaluara, tė mbėshtillen nėn petkun e harresės, dhe ti hapim rrugė suksesit, lumturisė dhe kėnaqėsis nė jetė!!
Ju dėshiroj fat, dashuri dhe sa mė shumė pranė ngrohėtėsis familjare.

Dikur dikush ka thėnė:
Puno - sikurse nuk e bėn pėr para,
Vallėzo - sikurse nuk tė sheh dhe nuk je nė vėmendjen e askujtė,
Kėndo - sikurse askush nuk ėshtė duke tė dėgjuar, dhe....
Ke dashuri - sikurse askush ndonjėherė nuk tė ka lėnduar!!

Me kėtė mesazh edhe po e pėrmbylli duke ju pėrshėndetur pėrzemėrsisht dhe me shumė respektė.

Lily.


_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime festat

Mesazh  JiMiGj prej Sat Jan 01, 2011 4:05 pm

dua te uroi edhe une ne radhe te pare te gjithe Shqipetareve kudo qe jeni Gezuar vitin e ri 2011 dhe gjithashtu juve qe me njifni dhe ju njof gezuar per shume vite.

http://www.njoftohu.net

http://www.visaret.net

http://www.albaservers.eu

http://www.albaservers.net

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi