Sugjerim

Shko poshtė

Sugjerim

Mesazh  ReD prej Sun Dec 16, 2007 1:59 am

Sugjerimet tuaja per ne jane te nevojshme, andaj po hapi enkas kete teme ketu sepse mendoj se eshte forma me e mire qe sugjerimet eventuale ti lexojme shpejte dhe t'ju japim pergjigjjen me kohe.
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sugjerim

Mesazh  aLb-ReLaX prej Tue May 06, 2008 1:38 pm

Ju pėrshėndes, shumė forumi i mirė ............... veē kisha dasht me ju ndihmu pak n'lidhje me Portalin e ktij forumi, nese doni muj me ju tregu se si vendosen lajmet qė bėhen nė forum - me figuru edhe nė portal. PSH. e cakton ni forum ku do t'postohen temat qė do tė dukeshin nė portal..........

Nėse dėshironi muj me ju bo ni tutorial ................
avatar
aLb-ReLaX

Numri i postimeve : 17
Age : 30
Location : Prishtinė
Registration date : 25/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi