Koment

Shko poshtė

Koment

Mesazh  ReD prej Sun Dec 16, 2007 2:00 am

Ketu mendoj une do te mund te shkruanin diskutues qe ndoshta nuk do te mund ta gjenin veten ne ndonje nga temat si pyetje, ankese, njoftim, sugjerim.
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Koment

Mesazh  aLb-ReLaX prej Tue Mar 25, 2008 6:11 pm

Ju pėrshėndes, ju pėrgėzoj pėr forumin, shumė i mirė!
avatar
aLb-ReLaX

Numri i postimeve : 17
Age : 30
Location : Prishtinė
Registration date : 25/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Koment

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Mar 26, 2008 1:48 am

aLb-ReLaX,...Gjithashtu pėrshėndetje dhe mirė se ke ardhur nė mesin tonė.
Dėshiroj punė tė mbarė nė forum dhe tė ja kalosh sa mė mirė,....

Me shumė respekt,...LiLxLaDy.

( A keni mundėsi qė kėtė postim ta postoni te Rubrika Pėrshėndetje dhe Urime sikur temė tė re, pastaj do e fshij unė kėtė kėtu....Tė flm nėse mund tė gjesh mirėkuptim??)
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Koment

Mesazh  aLb-ReLaX prej Tue May 06, 2008 1:28 pm

LiLxLaDy shkruajti:( A keni mundėsi qė kėtė postim ta postoni te Rubrika Pėrshėndetje dhe Urime sikur temė tė re, pastaj do e fshij unė kėtė kėtu....Tė flm nėse mund tė gjesh mirėkuptim??)
Po more s'ka problem!!!!
avatar
aLb-ReLaX

Numri i postimeve : 17
Age : 30
Location : Prishtinė
Registration date : 25/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Koment

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi