Irani thote se e ka kapur avionin me technologji,Computers

Shko poshtė

Irani thote se e ka kapur avionin me technologji,Computers

Mesazh  JiMiGj prej Fri Dec 09, 2011 12:34 am

Televizioni iranian tregone video te aeroplanit amerikan i cili eshte kapur nga forcat amerikane.

video e tregone aeroplanin ( drone e commanduar , pa pilot ) te rregullt, aeroplani ne video duket qe nuk eshte demtuar.

Forcat iraniane declarojne se ky aeroplan eshte kapur nga forcat Electronike te iranit ( nje ushtri qe mirret me internetin dhe programimin ). Ata deklarojne qe e kane controlluar dronen RQ-170 dhe e kane ulur ne territorin iranian pa e demtuar.


Si arriten keta ta bejne kete?? Eshte ky nje spekullim apo kjo mund te ndodhe Smile Pergjigjet nje dite do te dalin

videdo gjindet ketu.. http://www.youtube.com/watch?v=dERx2eTniM4


JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi