Ju pėrshėndes :)

Shko poshtė

Ju pėrshėndes :)

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Jul 11, 2012 11:11 pmSic mė lexoni unė mirė jam, dhe ndonjė herė edhe kam nostalgji pėr kohėn qė kemi kaluar kėtu.

Tė gjithė juve, kudo qė jeni shpresoj qė jeni mirė me shėndet dhe rehati nė jetė!!
Ju dėshiroj cdo tė mirė nė jetė.

Pėrzemėrsishtė ju pėrshėndes tė gjthėve pa cekur ndonjė emėr tė veqantė, sepse tė gjithė nė njė kuptim edhe jemi tė veqantė!!

Me shumė nderime, LiLiiiii

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi