Aplikim pėr Moderator

Shko poshtė

Aplikim pėr Moderator

Mesazh  ReD prej Sun Dec 16, 2007 2:02 am

Tė nderuar anėtarė,

Afishimet e shumta dhe pjesėrisht, disa nga to, provokuese, por edhe ofenduese - moderatorėt dhe Operatort nė Kafeneja aktual po i sfidojnė seriozisht.
Ka vazhdimisht shume kėrkesa pėr regjistrim, po ashtu ka edhe shume afishime, dhe moderatorėt qe kemi nuk po arrijnė t'i moderojnė tė gjitha shkresat.
Prandaj angazhimi edhe i disa moderatorėve mendoj unė se do ta lehtėsonte moderimin ne disa rubrika te forumit.
Kėshtu qė, kushdo qė mendon se mund te moderoj mbi bazėn e neutralitetit dhe mund te ballafaqohet edhe me diskutues te pandėrgjegjshėm mund te me shkruaj ne imejladresen:
info@albaservers.net ose direkt ketu nje Privat Message te Moderatori / Administratori
Tė gjitha kėrkesat do te merren ne shqyrtim dhe pėrveē kėsaj kėrkesat do te trajtohen intern.

JU mirėpresim...!
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi