http://www.AlbaWebChat.com

Shko poshtė

http://www.AlbaWebChat.com

Mesazh  ReD prej Sun Dec 16, 2007 2:26 am

Like a Star @ heaven Ne AlbaWebChat mund tė bisedoni me miqėt nga diaspora!
Like a Star @ heaven Njohje me Vajza dhe Djem Shqiptar live ėshtė Zonė e rezervuar vetėm pėr ty!
Like a Star @ heaven Edhe Dashuria mund tė gjindet ne AlbaWebChat , lajme shqip, muzik shqip!
Like a Star @ heaven Njoftime tė reja me zemra nga kosova, shqiperia ejt!
Like a Star @ heaven Bisedoni me shokėt e vjetėr shqiptar!
Like a Star @ heaven Bisedoni ne AlbaChat shqip, njofime te reja, dashuria ju pret!
Like a Star @ heaven ėshtė njė aplikim qė ju afron personave qė pėrdorin Internetin, njė bisedė nė kohėn reale
Like a Star @ heaven Misioni ynė, njė frymė e re, njė program i ri!

m|RC Script
Pėr Hyrje me mIRC Scripta nė kėtė Server pėrdor /server irc.albaservers.net.
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi