Cilėn femėr prefrojnė mė shumė mashkujt?

Shko poshtė

Cilėn femėr prefrojnė mė shumė mashkujt?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Dec 16, 2007 3:16 pm

Hapa kėtė temė tė shoh se ē'preferenca kanė mashkujt nė lidhje me femrat qė lidhen!!

Cilėn llojė femre preferoni mė shumė?

1) Femrėn,... e cila ėshtė shumė romantike,... por jo e pjekur mirė?
2) Femrėn,... jo romantike por mė intelegjenc shumė tė zhvilluar?
(mos u habitni qė nė pyetjen e 1 dhe tė 2 ti kėrkoni qė tė dy tiparet
sepse mos po ju bėhen shumė hahahaha)

3) Apo ndonjė, me tipare tė tjera?

Me respekt nga lexuesja e juaj!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilėn femėr prefrojnė mė shumė mashkujt?

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 1:27 am

valla edhe ti qa po din po djemt e sodit mazamakeq as vete tybe nuk jan ka e din qa po don keta veq po e shikoj a eshte e bukur edhe kurgj atjeter po ishalla zoti ja bejn mendet ketyre te shkreteve se kurgja hiq nuk jan ka din zoti ju nimoft.
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilėn femėr prefrojnė mė shumė mashkujt?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:30 pm

mundesisht te pjekur dhe te mire
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilėn femėr prefrojnė mė shumė mashkujt?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi