Pėrshėndetje agimit,...(vargje nga kuptimi psikologjikė)

Shko poshtė

Pėrshėndetje agimit,...(vargje nga kuptimi psikologjikė)

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Dec 15, 2007 11:05 pm

Pėrshėndetje agimit.

Shikoje kėtė ditė!!
Se nė tė ėshtė jeta, vetė kupimi i jetės,...
Nė perioden e saj tė shkurtėr qėndrojnė
tė gjitha tė vėrtetat dhe thelbi
i egzistencės sonė,...
Kėnaqėsia e shpirtėrore e rritjes sonė.
Madhėshtia e veprimit dhe e pėrparimit,...
Se e djeshmja ėshtė vetė njė ėndėrr.
Ndėrsa e nesėrmja ėshtė vetėm njė vizion i paqartė!!
Nėse sot kemi jetuar mirė?
Dita e djeshme do tė na duket,
si njė ėndėrr e bukur,
dhe ēdo ditė e nesėrme,
si vizion i shpresės!!
Pra, ju thėrras,... ditėn e sotme ta jetojm!!
Kjo ėshtė edhe pėrshėndetje agimit.

LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi