Sa i shiqoni programet shqiptare?

Shko poshtė

Sa i shiqoni programet shqiptare?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Dec 16, 2007 3:24 pm

Sa i shiqoni programet shqiptare dhe ēfarė mendoni, cili ėshtė kualiteti i tyre!!
Dhe ēfarė pėrcjellni mė shumė nė ato programe?

Pyetja ishte pėr mėrgimtarėt!!

Me respekt pėr tė gjithė ju!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi