Cilin moderator shqiptar e preferoni?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cilin moderator shqiptar e preferoni?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Dec 16, 2007 3:25 pm

Cilin moderator shqiptar e preferoni mė sė shumėti dhe pse??


Ju mirėpres!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi