Kafeneja e fishkėllimave, piskamave dhe grindjeve!!!!

Shko poshtė

Kafeneja e fishkėllimave, piskamave dhe grindjeve!!!!

Mesazh  ReD prej Sun Dec 16, 2007 8:19 pm

Kujt ti fishkėllohet?-- Le ta fishkėlloj kėtu.
Kush don me bėrtit?-- Le tė bėrtas kėtu.
Kush don me kėndu?-- Le tė kėndojė kėtu.
Kush don me u tranu?-- Le tė tranohet kėtu.
Kush don me u grindė?-- Le tė grindet kėtu.
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kafeneja e fishkėllimave, piskamave dhe grindjeve!!!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 1:30 pm

Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuu, Smile zgjohuni, si duket akoma nuk ju ka dalur gjumi i dimrit Smile
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi