Per bjondinat!

Shko poshtė

Per bjondinat!

Mesazh  ReD prej Sun Dec 16, 2007 8:25 pm

Bjondina kishte vendosur ti shenoje te gjitha mendimet ne nje fletore. Pas kater vitesh kaloi ne faqen e dyte.
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per bjondinat!

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 1:13 am

Udhetonte atomi neper koken e Bjondines, ndeshet me trurin dhe i thot:

-"Me fal se nuk te pash"!
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per bjondinat!

Mesazh  Erjona prej Fri Feb 11, 2011 2:58 pm

- "Mė falni, a mund tė mė thoni se sa ėshtė ora?" - e pyet bjondina njė djalė qė po kalonte nė rrugė.
- "Po si jo...ėshte tre." - i pėrgjigjet ai me njė buzėqeshje.
- "Faleminderit." - i thotė bjondina.
- "A e di, ėshtė me tė vėrtetė e quditėshme.. kamė gjithė ditėn qė ua bėj njerėzve kėtė pyetje,
edhe pėr secilėn herė...e marrė pėrgjigje tė ndryshme." - thotė me vetėn bjondina.avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

NGA E KEMI PREJARDHJEN?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:18 pm

Vjen cuni nga shkolla dhe po e pyet nenen:
-Nene,me thuaj nga e kemi prejardhejen,nga se mesuesja na tha se njeriu e ka prejardhjen prej majmuni?
-Nena:Une e kam prejardhjen nga njeriu,kurse babin tend nuk e kam pyetur kurre,mirepo mund te ndodhe,nga se ai edhe keshtu si majmun duket....
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per bjondinat!

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:20 pm

Rrugetojne dy vete nje rruge te gjate.Njeri nuk pushonte kurre se foluri.Ndal se me tranove i tha tjetri!
-Po une nuk po flas me ty ia ktheu folesi!
-Atehere a me dreqerit tu po flet,kur nuk po flet me mua,ku pos meje dhe teje ketu nuk ka njeri tjeter.
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per bjondinat!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi