Ēfarė shoqėrie keni ?

Shko poshtė

Ēfarė shoqėrie keni ?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Dec 15, 2007 11:09 pm

Siē e dim tė gjithė,... aty ku jetojm edhe duhet tė ndėrtojm jetėn duke filluar nga integrimi nė vend dhe shoqėria si pjesė pėrcjellėse e jetės!!
Nė kėtė kuptim mė interson tė di se,...
Ēfarė shoqėrie keni nė vendin ku, ju jetoni?...(shqiptar tė huaj)
Dhe ēfarė ka ndikuar nė zgjedhjen e asaj shoqėrie?

Pyetja ėshtė pėr tė gjithė ata qė jetojnė nė diasporė!!

Ju mirėpres!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė shoqėrie keni ?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 7:06 pm

mendoj se kam shoqeri te mire,e kam zgjedhur me vemendje,duke ia studiuar gjitha cilesite
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi