Gėzuar festėn e Kurban Bajramit!!

Shko poshtė

Gėzuar festėn e Kurban Bajramit!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Dec 19, 2007 11:52 pm

Tė gjithė besimtarėve tė besimit islam,....Gėzuar festėn e Kurban Bajramit!!

Ju uroj kėtė festė tė madhe, me urimet mė tė pėrzmėrta,...Shėndeti, dashuria, lumturia, mėshira dhe Bekimi i Zotit qofshin me ne, familjen, dhe me Kombin tonė.
Ju deshiroj plot dashuri dhe mirėsi ne kėtė ditė te veēantė te Bajramit..!!!

Paqja dhe harmonia, ndaj njėri-tjetrit mbretėroft gjithėmonė nė zemrat tona,...

Me shumė respekt,... LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi