Prezentoni vetėn nė Forumė!!

Shko poshtė

Prezentoni vetėn nė Forumė!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Dec 30, 2007 3:52 pm

Tė nderuar, anėtarė tė forumit!!

Kėtė rubrikė po e hapim me qėllim, qė tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi tė kenė mundėsin tė shkruajnė, pakė gjėra pėr vetėn e tyre dhe kush dėshiron mund tė postoj edhe ndonjė foto personale, ( nuk ėshtė e domosdoshme por sipas dėshirės).
Pra, pėr mos ta zgjatur mė shumė,... tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi, janė tė lutur tė prezentojnė vetėn e tyre me pak fjalė apo me shumė,... si ta shihni ju vet tė arsyeshme?
Siē e dini forumi ėshtė i hapur dhe vizitohet nga tė gjithė,... kėshtu qė pėr ti ikur disa problemeve, tė cilat mund tė lindin, po pėrpiqemi tė qartėsojm disa gjėra!!
Prezentimi i juaj duhet tė jetė i sinqert dhe tė ju pėrshkruaj sa mė mirė!!
Vetėm nė kėtė mėnyrė prezentimi i juaj do krijonte njė pėrshtypje pėr personalitetin e juaj,.... jo vetėm si identitet virtual por edhe si njeri i jetės reale!!

Sa i pėrket fotos?
Foto nė forum nuk ėshtė pėr konkurim bukurie,.. por vetėm pėr qėllim, pėr tu bėrė tė qartė vizitorėve se kush jeni ju nė jetėn e pėrditėshme,....Kėshtu qė foto e dikujt qė ju e vendosni si tė juajėn (personale)?... Njė gjė e tillė ėshtė e ndaluar, dhe kush bėnė njė gjė tė tillė?
Do meret si keqpėrdorim dhe ėshtė mundėsia pėr ta larguar nga "Kafeneja Chat Forum"!!
Pra, ju lutem sa mė shumė seriozitet sa i pėrket fotos!!
Pastaj, komentet e juaja duhet tė bėhen mbi personin dhe prezentimin e tij apo tė saj, jo mbi paraqitjen (fotos)...
Sa i pėrket komenteve me njėri-tjetrin, pėr foton e dikujt tjetėr?...Kėto duhet nė forum,... por duhet ti bėni nė mėnyra private(mesazhe private),..
Nėse ndodhin gjėra tė tilla, si keqpėrdorime dhe ofendime?.... Ato mesazhe do fshihen nga stafi dhe "Toleranca nė atė drejtim do jetė 00!!

Shpresoj pėr mirėkuptim dhe ju ftoj tė gjithėve tė prezentoheni!!
Unė si anėtare e forumit?... pasi qė duhet tė jap shembullin tim, pėr anėtarėt e tjerė tė forumit tė bėjn njė gjė tė tillė,... edhe unė njė ditė kur do kem kohė do prezentohem!!

Ju flm, pėr vėmendje dhe mirėkuptim!!
LiLxLaDy
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi