Ēka mendoni?....

Shko poshtė

Ēka mendoni?....

Mesazh  ReD prej Sat Jan 05, 2008 1:19 am

Ēka mendoni per.... forumistin, i cili ka postuar shkrimin e fundit ne ket teme (ne ket raste UNE ? tani vazhdojm te japim mendimin per forumistin, i cili shkruan i fundit...


fillojm pra... Very Happy

Pershendetje.
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka mendoni?....

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 1:25 am

Ky nalt ,I mire, I sjedhshm, intelektual, simpatik, vizionare, me nje fjale lumt na qe e kemi .
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka mendoni?....

Mesazh  LiLxLaDy prej Thu May 01, 2008 2:20 pm

Per Zonjushėn mendoj se si shume e lavdėroj ReD-in sunny

Ėshtė mjaft aktive, e shoqėrueshme, energjike, e dashur, hahahaha, s'po them mė shumė, sepse pastaj i rritet mendja dhe nuk na flet fare Exclamation
Faleminderit qė gjindesh nė mesin tonė Zonjusha Kullerka, je e nderuar dhe e respektuar nga ana ime Smile
Dhe mund tė them se ke potencialin e mjaftueshem pėr tė krijuar atmosfer aty ku dora dhe mendja jote prek Exclamation

Me shumė respekt,... LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka mendoni?....

Mesazh  LiLxLaDy prej Mon Oct 27, 2008 8:13 pm

Kullerka Wink

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka mendoni?....

Mesazh  te_doja prej Sat Dec 13, 2008 2:28 pm

LilXLady, fjalet qe i citove per lullerken, do ja thoja edhe une.

LilxLady, ne shkrimet tua lexoi butesine tende shpirtrore, menqurine e intelegjencen,lexoi fisnikrin,edukaten por edhe krenarine fermore.Je e kendeshme engjellushe .


Te_doja

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka mendoni?....

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:24 pm

gjitha postimet tuaja me pelqyan
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka mendoni?....

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi