Kėtė apo Kėtė?

Shko poshtė

Kėtė apo Kėtė?

Mesazh  ReD prej Sat Jan 05, 2008 1:25 am

Hajt njani e jep ni pytje ... ēka preferon tjeteri KETė apo KETė .. dhe pse preferon ashtu ..
per shembull ..

DITEN apo NATEN ...?

Tjetri pergjigjet "DITEN ... sepse Diten skom nevoj me ndez driten" ..
aj qe e jep pergjigjen vazhdon me "KET apo KET"


KOSOVE apo GYRBET ???
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėtė apo Kėtė?

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 1:29 am

Kosoven se boll ma jemi ngopur me gyrbet ma .

shi apo bore?
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėtė apo Kėtė?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 4:24 am

Borė sepse edhe ajo e ka bukurin e vet,...


Pason pyetja; Vėshtrimi i syve apo dėgjimi i zėrit?
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėtė apo Kėtė?

Mesazh  aLb-ReLaX prej Tue Mar 25, 2008 6:08 pm

Vshtirė mu pėrgjigj, pa asnjanėn nuk bėn, mirėpo ..........po zgjedh vėshtrimin e syve.

Jetė a Vdekje?!
avatar
aLb-ReLaX

Numri i postimeve : 17
Age : 30
Location : Prishtinė
Registration date : 25/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėtė apo Kėtė?

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Apr 30, 2008 4:27 pm

Jetė,... Jeta ėshtė e bukur dhe sipas mundėsive duhet shijuar atė, gjerė nė maksimumė flower

Mė mirė njė fund i dėshpruar apo mė mirė njė dėshprim pa fund Question

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėtė apo Kėtė?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:28 pm

asnjera,por me e mire nje fund i deshpruar

doni qendrushmerine,apo shpejtesine?
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėtė apo Kėtė?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi