Mė ka marrė malli !!!

Shko poshtė

Mė ka marrė malli !!!

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 1:36 am

Mė ka marre malli shume per dikend qe moti nuk e kam takuar

PO juve???
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė ka marrė malli !!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Thu Sep 25, 2008 7:40 pm

Mė ka marė malli dhe mė mungon Lina pėrndryshe Grazy_Girl Embarassed

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė ka marrė malli !!!

Mesazh  Kullerka prej Sat Sep 27, 2008 1:33 am

ME KA MAR MALLI PER ERVJOLLCEN EDHE PER BLENDI007
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė ka marrė malli !!!

Mesazh  VIPeeR prej Sat Feb 21, 2009 1:16 am

Em Ka Marr Malli Per Krejt At Shoqnin e Vjeter Qe Kena Qen Te OdaChat
avatar
VIPeeR

Numri i postimeve : 16
Age : 33
Location : Prishtina
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit http://Www.RiniaFm.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mė ka marrė malli !!!

Mesazh  Erjona prej Tue Sep 21, 2010 9:23 am

Mua mė ka marė malli pėr qenin tim Crying or Very sad
avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė ka marrė malli !!!

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:23 pm

per fli
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė ka marrė malli !!!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi