Tri gjera qe ne krejt Rruzullin toksor ndodhen vetem ne KS.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tri gjera qe ne krejt Rruzullin toksor ndodhen vetem ne KS.

Mesazh  ReD prej Sat Jan 05, 2008 2:00 am

Po te kishte liber te Ginisit per te keq dhe per te Zi, dhe per turpe e marrina Kosova do ta mbante vendin e par fale ketyre te paftyrve !


1. Bastisja e Presidentit Rugova,dhe presidences nga Policia e vet Shtetit 1 Mos te hy tash me thell se qka kan konfiksuar,qka kan gjetur, dhe kan kan arrestuar sepse do ta shtjellojme me vone kete !


2. Mosperkrahja te pakten Morale e Ushtris se ketij vendi nga shumica e popullit,qe ne menyr vullnetare i kapen armet dhe u flijuan per gjith Kosoven dhe te gjithe ne ! Mos te hyj me thell tash se edhe i kan perqeshur,ofenduar, e qe besa edhe vrare pas Luftes, kete mund ta shtjellojme me vone !

Dhe

3. Rrahja masive qe u be mbrenda nje Partie (LDK-se),me pergjakje ne nje kuvend zgjedhor qe u mbajt tash kohen e fundit e ku muarreen pjes edhe Presidenti i Vendit,Kryeparlamentari,ministra,dhe shume personalitete tjera politike dhe ndrekombetare !


Keto jane ato tri gjerat unikate kryesore qe ndodhen vetem ne Kosove, per te mos hyre ne te tjera!
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi