Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Shko poshtė

Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Dec 15, 2007 11:14 pm

Tė gjithė ju qė e mbani vetėn se dini tė dashuroni?
Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Dhe nuk dua njė pėrgjigjie tė kotė,... por dua njė pėrgjigjie me mė logjik dhe njė konkluzion sa mė tė saktė pėr dashurinė?

Me respekt dhe mirėkuptim!!
LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 2:21 am

S'ka dyshim se dashuria ėshtė njė fshehtėsi e pazbuluar ..
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Mesazh  Bona_GER prej Sat Apr 12, 2008 8:22 pm

eshte e papershkrushmee ma merr mendja se endje se kam dashur dikend qe me ka dashur edhe mua kshtu qe se kam ndjej tamon qysh duhet:P
avatar
Bona_GER

Numri i postimeve : 2
Age : 31
Registration date : 12/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Aug 18, 2010 9:10 pm

Njė herė nė njė ishull, jetonin tė gjitha llojet e ndjenjave, lumturia, mėrzia. dituria dhe dashuria.
Njė ditė tė gjithėve i njoftuan se ishulli do tė fundoset dhe tė gjithė ndėrtuan anijet e shpėtimit, pėrveq dashuris qė dėshiroj tė mbetet deri nė momentet e fundit.

Kur ishulli gati u fundos, vendosi tė kėrkoj ndihmė, pasuria kaloj pranė saj nė njė anije tė madhe.
Dashuria e pyeti!!
Pasuri a mė merė me vete?
Jo, nuk mundem u pėrgjegjė pasuria, kam shume ari dhe argjend nė anije sa qė nuk kam vend pėr ty.

Dashuria e luti mėrzinė qė t'a marė.
Mėrzi a mė merė me vete nė anijen tėnde?
Oh, dashuri aq jam e mėrzitur dhe mė duhet tė jem vetėm.

Lumturia kaloj pranė dashuris por me qė ishte e gėzuar nuk e dėgjoj fare thirrjen e dashuris.

Papritmas dikush pėrshpėriti.
Eja dashuri unė do tė marė. Ishte ky njė plak i moshuar.
Aq e lumtur dhe e gėzuar ishte dashuria sa qé harroj t'a pyes plakun se ku do shkojnė.
Kur arriti nė vendin e caktuar plaku shkoj rrugės sė tij.
E vetėidijėshme sa i kishte borgj plakut, dashuria e pyeti njė dijetarė!!
Kush mė ndihmoj dhe mė shpėtoj?
Ishte koha u pėrgjigjė dijetari.
Koha?... U habit dashuria, pėrse mė ndihmoj ajo?
Dijetari qeshi dhe me urtėsi i'u pėrgjigjė.
Sepse vetėm koha ėshtė e aftė t'a kuptoj vlerėn e vėrtetė tė dashuris._________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 7:21 pm

ndjenje
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė dashuria pėr ju?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi