Cili qytet ne Gjermani ka me shume shqiptare?

Shko poshtė

Cili qytet ne Gjermani ka me shume shqiptare?

Mesazh  ReD prej Sat Jan 05, 2008 2:19 am

Kush mundet me dite.

Une nuk e di vetem me interesson.

Me respekt!
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili qytet ne Gjermani ka me shume shqiptare?

Mesazh  Erjona prej Mon Sep 20, 2010 8:25 pm

Numri i banorėve shqipetar, tė cilėt jetojnė nė gjermani mbush afėrsishtė rreth 320.000.
Nga ky numer vinė gati 300.000 nga kosova, 10.126 nga shqipėria dhe 10.000 nga maqedonia.

Qytetėt metropole janė: Berlini, Hamburgu, rrethina e Münchenit dhe Stuttgarti.
avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili qytet ne Gjermani ka me shume shqiptare?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 6:58 pm

Nuk eshte fjala ketu per qytete,pasi as nga intelektualet tane,as ministrite tona nuk kane statistika,une mendoj fjala duhet te jete cilat nga landet gjermane kane me se shumti shqiptar,sipas mendimit tim eshte Landi i NRW-se
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili qytet ne Gjermani ka me shume shqiptare?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi