Familja Moderne

Shko poshtė

Familja Moderne

Mesazh  ReD prej Sat Jan 05, 2008 2:27 am

Familja Moderne?!

Ėshtė njė serial me njė tematik shumė tė mirė ,dhe taman qė i pėrshtatėt njė pėriditėshmėrie nėpėr tė cilėn po kalojmė. Aktorėt , janė shumė tė mirė ,mė dukėt se japin maxsimumin nė kėtė serial. Tė veqantė kėtij seriali mė dukėt se ia shtonė Leze Qena ,ku patjetėr do veqoja edhe Zana (Yllka Gashi ) qė ėshtė njė aktorė e shkėlqyėr dhe e bėnė atmosferėn xeher krejt nė atė serial!

Mendimi i juaj per kete serial
avatar
ReD
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Nė shpirtin e ......!
Registration date : 16/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albaservers.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshendetje ReD

Mesazh  ALincoln prej Thu Apr 24, 2008 4:18 am

Sa i pėrket serialit "Familja Moderne", ėshtė njė serial krejtėsisht i kopjuar, nga serialet e dikurshme serbe, kėtė po e themė mė shumė bindje, e sa i pėrket aktorėve ka disa qė e meritojnė tė jenė aktorė me plotė kuptimin e fjalės.

Suksese ReD
Nga ALincoln
avatar
ALincoln

Numri i postimeve : 7
Location : nė Europė
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi