Princi apo princesha e ėndrrave tė juaja!!

Shko poshtė

Princi apo princesha e ėndrrave tė juaja!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 2:19 am

Nuk e di se sa mund tė jeni ju realista,... mirėpo diēka ideale apo perfekte edhe nuk egzistonė!!
Megjithatė pėr sa kohė qė e dashuron dike?
Ai apo ajo, ėshtė mė i miri nė botė, ku mund ta krahasojm sikur nė botėn e pėrrallave, "Princi i kaltėrt" qė e bėn tė kaltėrt vetėm dashuria qė e ndjen pėr tė!!
Dhe kur mendojm nė kėtė mėnyrė edhe pėrfundojm te idealja qė e pėrmenda mė lartė, qė mbetet vetėm fantazi!!

Megjithatė e bukur dhe ideale ėshtė ajo qė tė kėnaq shpirtin dhe kjo i afrohet tė pėrsosurės!!

Pra, si e paramendoni apo ēfarė kushtesh duhet tė plotėsoj "Princi apo princesha e iėndrrave" tė juaja?
Pastaj tė shofim kėrkesat e juaja, se sa janė tė realizueshme apo mbeten vetėm "tym nė qiellin e kaltėrt",......

Me respekt nga lexuesja e juaj!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Princi apo princesha e ėndrrave tė juaja!!

Mesazh  shaban cakoli prej Tue Apr 30, 2013 2:25 pm

princesha do te doja
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi