Ēfarė mendojnė vendasit nė......?

Shko poshtė

Ēfarė mendojnė vendasit nė......?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 2:26 am

Nė kėtė temė qė po e hapi tani, nuk dua tė shtoj ndonjė diskutim timin vetėm mė interson opinioni i juve tė tjerėve!!

Ēfarė mendojn pėr mėrgimtarėt?....Vendasit tonė nė Kosovė, Shqipėri apo nga tjerat pjesė shqipėtare.

Me shumė respekt pėr tė gjithė, mėrgimtarėt dhe shqiptarėr kudo qė jetojnė.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė mendojnė vendasit nė......?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 7:08 pm

Nuk di me duket ka fshehesi ne kete pyetje.Nese pyetja eshte cfare mendojne vendasit tane per mergimtaret,une kuptoj se vertete po mendojne,si ti rjepin,kur te vijne ne pushime
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi